re Bydgoszcz za pół ceny: Pierogarnia Stolnica Kujawska13

Pierogarnia Stolnica Kujawska


Stolnica Kujawska Pierogarnia
ul. Grudziądzka 3; 85-130 Bydgoszcz
Tel. 52 341-20-58
OFERTA -50%:

PIEROGI Z WODY 6 SZT. : 10,49 zł  po zniżce 5,25 zł

  • Pierogi Bezczelne ze szpinakiem i serem feta
  • Pierogi Durne z ziemniakami, twarogiem, cebulką
  • Pierogi Zacne z twarogiem
  • Pierogi Kosmate z mięsemZnajdujemy się w bardzo dogodnej lokalizacji, w bydgoskim Śródmieściu, nieopodal Starego Miasta, w samym sercu biznesowego centrum miasta. To sprawia, że po drodze do nas jest wielu – zapraszamy w przerwie na lunch, na rodzinny obiad, na romantyczną kolację, Jednak, gdy z sił opadniesz, i przyjść do nas nie zdołasz pyszne jadło dowieziemy w mig: do domu, biura, pracy, mało, dużo, zimne, gorące, blisko, daleko, szybko, na konkretną godzinę, – co i jak chcesz, wszystko tylko po to, abyś był zadowolony.

Jeśli zaś planujesz imprezę okolicznościową lub spotkanie biznesowe, nawet dla 30 osób, i pragniesz, aby nie była ona nijaka, lecz wyjątkowa, to również dobrze trafiłeś. Ustal swój własny jadłospis, który sprawi, że Twoi znajomi na długo zapamiętają ten szczególny dzień. Skontaktuj się z nami osobiście lub telefonicznie, powiedz, jakie są Twoje oczekiwania, a my dołożymy wszelkich starań, aby zostały one spełnione.

Dążymy do tego, aby w naszym lokalu klimat starej kujawskiej chaty zapadał w pamięć równie głęboko, jak przysmaki, które przyrządzamy, dbając we wszystkim, co robimy, o zadowolenie naszych gości. Przekonaj się, że bajeczny wygląd Stolnicy nie oznacza, iż opowiadamy bajki. Zapraszamy, a tym, którzy nas odwiedzą, już teraz życzymy SMACZNEGO!
Gdy z sił opadniesz i przyjść do nas nie zdołasz - złóż zamówienie online www.stolnicakujawska.pl lub telefonicznie 52  341 20 58 ; możliwość płatności kartą w dostawie

Zamówienia dowozimy w godzinach: poniedziałek - czwartek 10-21; piątek 10-22; sobota 11-22, niedziela 12-21