re Bydgoszcz za pół ceny: Stara szuflada13

Stara szuflada


Stara Szuflada Cafe Bistro Sklep
ul. T. Magdzińskiego 10
85-111 Bydgoszcz
Tel. 667 960 251
e-mail: kontakt@stara-szuflada.com
www.stara-szuflada.com
www.facebook.com/staraszuflada

OFERTA -50%

KURCZAK  PO MYŚLIWSKU    11,50 zł
kawałki fileta z kurczaka zapieczone w marmoladzie śliwkowej z dodatkiem chili i suszonych śliwek podana z ryżem oraz świeżą sałatą

ŻEBERKA TAKIE, ŻE HO HO 12 zł  
żeberka  w sosie musztardowo-miodowym, podawane z ziemniakami i zasmażaną kapustą z piwem

PO STAROPOLSKU    14,50 zł
karkówka z suszonymi morelami i śliwkami pieczona w sosie własnym z ziemniakami i buraczkami z sosem musztardowym z dodatkiem curry 


Tworząc STARĄ SZUFLADĘ, naszą kawiarnię i bistro, chcieliśmy zabrać Państwa w podróż do przeszłości i wrócić do klimatu czasów, w których wszystko było niepowtarzalne. Tak powstało, mamy nadzieję, niezwykłe miejsce,  w którym można ponownie poczuć zapachy i zobaczyć obrazy z dzieciństwa, posilić się pysznym domowym jedzeniem, wypić w starej filiżance najwyższej jakości kawę lub herbatę, bądź zauroczyć się jednym z naszych wymyślnych drinków, zjeść kawałek domowego ciasta, które przygotowywane jest przez nas starannie, tradycyjnymi metodami. Wszystko po to, byście Państwo poczuli się nie jak w komercyjnym, sieciowym miejscu, ale jak u siebie.
Przekraczając próg STAREJ SZUFLADY, wchodzą Państwo do świata pełnego pięknych przedmiotów, świata, w którym każdy „staroć” ma swoją historię. Dzięki temu nasza kawiarnia - bistro przestaje być tylko lokalem gastronomicznym, a staje się miejscem z duszą. Dlatego też goście wchodzący do STAREJ SZUFLADY zawsze staną się częścią naszego babcinego świata, odczuwając  ciepło i życzliwość. Każdy z Państwa będzie mógł również zabrać kawałek tego klimatu do swojego domu, kupując przedmioty, które znajdują się w kawiarni.
Zapomnijcie Państwo o pośpiechu, wejdźcie do STAREJ SZUFLADY, pozwólcie się oczarować światem aromatów i smaków. Zostańcie kolejnymi członkami naszej szufladowej rodziny.
STARA SZUFLADA nie szufladkuje!