re Bydgoszcz za pół ceny: Szkoła tańca Bohema13

Szkoła tańca Bohema

Dworcowa 51,
85-009 Bydgoszcz
601 448 034
 www.szkolabohema.pl

OFERTA -50%:

Szkoła Tańca BOHEMA zaprasza na zajęcia:

DANCEHALL 12+ LAT - wejściówka 30 zł -50%  
(15 zł)
piątek 30.09.2016 w godzinach 17:50-19:05
Taniec prosto z Jamajki. Jeśli jesteś osobą energiczną i chcesz tą energię spożytkować w tańcu, ten styl jest własnie dla Ciebie. Dancehall jest chyba najbardziej rozbudowanym stylem tańca jaki kiedykolwiek powstał. Można wcielić się tu zarówno w "sexy gyal" jak i w gangsterskiego "badmana". Styl cechuje się energicznymi ruchami często wychodzącymi z centrum, przy współpracy lędźwi. Charakteryzuje się sporą ilością izolacji oraz zmiany poziomów. Jeśli masz ochotę pobawić się na treningu, ten styl jest stworzony właśnie dla Ciebie 😀

MODERN JAZZ 13+ LAT - wejściówka 30 zł -50% (15 zł)
piątek 30.09.2016 w godzinach 
Zapraszamy na zajęcia z modern-jazzu, w którym podstawowym elementem jest izolacja, czyli niezależny od siebie ruch różnymi częściami ciała - głową, ramionami, klatką piersiową i biodrami. Jest gatunkiem zawierającym w sobie elementy baletu, tańca modern oraz tańca akrobatycznego, więc w żaden sposób nie ogranicza wyobraźni pedagoga. Będzie dobra muzyka, mega radosna atmosfera i ogromna dawka wiedzy oraz pozytywnej energii.

FAMILY DANCE (dziecko HIP HOP + mama ZUMBA)
wejściówka 40 zł - 50% (20zł/2 osoby)

1 opcja: dziecko 4-5 lat + mama
sobota 1 września w godzinach 10:00 - 11:00

2 opcja: dziecko 6-8 lat + mama
sobota 1 września w godzinach 11:15 - 12:15


HIP HOP to niezwykle dynamiczny i energiczny „taniec ulicy”, łączący i asymilujący techniki takie jak locking, popping, funk i house. Największą popularność zdobył dzięki teledyskom i koncertom wykonawców z kręgu muzyki hip-hop, soul, R N B, pop.

Charakterystyczne cechy hip-hopu to izolacje i plastyczna praca górnej partii ciała, umiejętne wykorzystanie przepony oraz nisko ugięte kolana.

Taniec hip-hopowy w dużym stopniu opiera się na improwizacji tańczącego. Bardzo ważna jest także mimika twarzy, która stanowi dopełnienie ruchów ciała. W hip hopie każdy może poczuć takie mięśnie o których nie miał pojęcia. Poczujesz swoje ciało i poznasz swoją drugą stronę, która wyrazi swoje emocje poprzez taniec.

Wszystkich którzy chcą się poruszać w hip hopowyh rytmach, zapraszam na zajęcia ! Zabawa, uśmiech, dynamika i chęć, to zabieramy ze sobą.