re Bydgoszcz za pół ceny: PROLOG913

PROLOG9


 PROLOG9
ul.Długa18 / Pod Blankami 13
Bydgoszcz
tel.605 919 077
fb: www.facebook.com/Prolog999

pon.:
18:00 - 00:00

śr.-czw.:
18:00 - 00:00

piąt.-sob.:
17:00 - 02:00

niedz.:
17:00 - 00:00
 

OFERTA -50%:
  • Piwo belgijskie
  • Polskie nowofalowe piwo rzemieślnicze
  • Polskie klasyczne piwo regionalne
Jesteśmy multitapem z prawdziwego zdarzenia czyli miejscem serwującym rzemieślnicze piwa z bardzo małych polskich browarów. Posiadamy 11 kranów na których występuje ciągła rotacja piw tzn. po każdej skończonej beczce podpinamy inną z zupełnie innym piwem. Do polewanego u nas piwa dostajesz odpowiednie szkło  oraz garść informacji o stylu, browarze itp. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Oprócz serwowania najciekawszych piw z całej Polski  możesz spotkać u nas piwowarów lub też wziąć udział w jakiejś premierze piwnej, a może nawet w warzeniu piwa.
 
U nas dowiesz się czym tak naprawdę jest piwo ,jak je serwować, w jakiej temperaturze podawać,  oraz z jakim jedzeniem można je łączyć.
 
Prolog9 zajmuje się także promowaniem niszowych artystów, wiec  czasami możecie u nas zobaczyć wystawę lub wziąć udział w małym koncercie. Stawiamy na klimat miejsca połączony z dużą dozą artyzmu, który próbujemy pokazać na różne sposoby. Gwarantujemy, że zostaniesz u nas do białego rana rozsmakowując się w kilkudziesięciu stylach piwnych i dyskutując na ciekawe tematy z barmanem. Znajdujemy się między dwoma ulicami starówki .Wejść do nas można od ul. Długa 18 lub ul. Pod Blankami 13.Zapraszamy w 6 dni w tygodniu z wyjątkiem wtorku.