re Bydgoszcz za pół ceny: Optilook13

Optilook

 Optilook
ul. Dworcowa 8
Bydgoszcz
52 321 48 80

OFERTA -50%

50 % rabatu na wszystkie oprawy okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne
Studio Optilook stworzyliśmy dla Państwa bazując na bogatym  doświadczeniu branżowym i wysokich kwalifikacjach naszego zawsze  uśmiechniętego personelu. Jesteśmy firmą optyczną prowadzoną z pasją i zaangażowaniem. Chcemy  kreować Państwa  wizerunek w okularach dbając jednocześnie o jak najlepsze widzenie.  

Dla nas najważniejszy jest klient – indywidualne podejście i  profesjonalna obsługa to klucz do  sukcesu.  W naszych salonach pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, a badanie wykonuje wykwalifikowany refrakcjonista, który dobierze odpowiednią korekcję do okularów.  Przy zakupie okularów badanie wzroku jest zawsze bezpłatne!  

Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje na licznych kursach i  szkoleniach, dlatego oferujemy usługi  na najwyższym poziomie. Zapewniamy kompleksową obsługę: badanie  wzroku, pomoc w wyborze  opraw i dopasowanie szkieł adekwatnych do Państwa potrzeb. To  wszystko zawsze w przyjaznej  atmosferze i przystępnych cenach.  Wychodzimy na przeciw Państwa indywidualnym oczekiwaniom i potrzebom.  Od momentu inauguracji jesteśmy partnerem programu ProKultura.