re Bydgoszcz za pół ceny: Centrum Rozwoju i Wsparcia13

Centrum Rozwoju i Wsparcia

Centrum Rozwoju i Wsparcia

Gabinet: ul. Wojska Polskiego 8, Bydgoszcz


Tel. 504 – 860 – 530


(Wymagana rejestracja telefoniczna lub mailowa: CentrumRozwoju@vp.pl)


OFERTA – 50%

UWAGA: Dodatkowo pierwsze spotkanie organizacyjne gratis (30-45 minut)

Sesja coachingowa (Life coaching) – 75 zł (cena regularna 150 zł); czas trwania około 60 minut

Sesja coachingowa (Crisis coaching – coaching kryzysowy) - 80 zł (cena regularna 160 zł); czas trwania około 60 minut

Pakiet dwóch sesji coachingowych (Life coaching) – 150 zł (cena regularna 300 zł)

Pakiet dwóch sesji coachingowych (Crisis coaching – coaching kryzysowy) 160 zł (cena regularna 320 zł)

Czym są sesje coachingowe:

LIFE COACHING:

Tzw. sesje coachingowe to nic innego jak rozmowa (lub serie rozmów) z przyjaźnie nastawioną osobą mająca na celu pomóc drugiej osobie w uczeniu się i osiąganiu pożądanych wyników oraz sukcesów. To świadome działanie, którego rezultatem ma być podniesienie efektywności, pewności siebie oraz sprawczości rozmówcy.

Coaching zakłada, że w jednostce tkwi ogromny potencjał i możliwości, coach pomaga je jedynie wyzwolić. Sesje coachingowe kierujemy do wszystkich tych, którzy zainteresowani są rozwojem osobistym oraz poszerzaniem swoich umiejętności.

Obszary, w których pomagamy:

o Pewność siebie

o Problemy w relacjach

o Automotywacja

o Wyznaczanie i realizowanie celów

o Pokonywanie ograniczeń

o Podejmowanie decyzji

o Rozwiązywanie konfliktów

o Radzenie sobie ze stresem

o Odnajdywanie własnej drogi

o Organizacja czasu

o Odkrywanie potrzeby zmiany

o Wypalenie zawodowe

o Wystąpienia publiczne

CRISIS COACHING


Każdy z nas był, jest, będzie lub zna kogoś kto aktualnie jest w kryzysie. Kryzys jest nieodłącznym elementem naszego życia. Trudno się nam z nim zmierzyć, ale dzięki niemu się rozwijamy. Problem w tym, że rzadko kiedy mamy na tyle wsparcia w otoczeniu lub siły i umiejętności, by poradzić sobie z doświadczaną trudnością i odczuwanym bólem.

Sesje coachingu kryzysowego skierowane są do osób, które doświadczają trudności postrzeganych jako „nie do pokonania”, zarówno w życiu osobistym,  jak i zawodowym. Również dla osób, które zewnętrznie funkcjonują zupełnie poprawnie zakładając swego rodzaju maskę na twarz – nie chcą być bowiem postrzegane przez innych jako „niedające sobie rady w życiu” – i „jakoś” łączą koniec z końcem. Faktycznie jednak doświadczają trudnych, zróżnicowanych emocji, z którymi sobie nie radzą. Jeśli opis powyżej jest Tobie bliski to umów się na spotkanie. Pierwsze spotkanie jest darmowe, nic nie tracisz.

Pracujemy z osobami, które utraciły kogoś bliskiego, które są w trakcie rozwodu,  doświadczają problemów w relacji,  utraciły lub zmieniły pracę, również z osobami, w których życiu wydarzyło się
coś traumatycznego, minął jakiś okres, a one nie potrafią poradzić sobie np. z poczuciem winy, czy doznanej krzywdy.

Ważne:

Posiadamy akredytację II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychotraumatologicznego (http://www.coachingkryzysowy.pl/lista-coachow-kryzysowych) , więc możesz być pewien że Twój
problem zostanie omówiony z kompetentną osobą.

Osoba prowadząca:

Renata Myczka –  Jestem Coachem, również Coachem kryzysowym akredytownym przez Polskie owarzystwo Psychotraumatologiczne, absolwentką Studium Zawodowego Coacha Biznesu przygotowującego do akredytacji ICF (Internatinal Coach Federation), Trenerem rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, psychopedagogiem oraz socjoterapeutą. Po kilku latach działania na wolnym rynku postanowiłam założyć coś swojego, bym w pełni mogła zajmować się rozwojem osobistym i pomagać innym. Tak powstało Centrum Rozwoju i Wsparcia. W 2007 roku ukończyłam 1,5 roczne szkolenie w psychoterapii poznawczo – behawioralnej w Centrum CBT w Warszawie. Od 13 lat związana jestem z branżą szeroko rozumianego rozwoju osobistego. Na co prowadzę sesje coachingowe oraz szkolenia, treningi i warsztaty z zakresu tzw. kompetencji miękkich oraz pomagam ludziom w kryzysie. Swoją pracę traktuję jako pasję, a praca z drugim człowiekiem przynosi mi ogromną satysfakcję.