re Bydgoszcz za pół ceny: Studiooptyczne 913

Studiooptyczne 9

Studiooptyczne9
ul. Gdańska 9
85-005 Bydgoszcz
52 321 58 28
www.studiooptyczne9.pl

OFERTA -50%:

50 % rabatu na wszystkie oprawy okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne

Studio Optyczne 9 stworzyliśmy dla Państwa bazując na bogatym  doświadczeniu branżowym i wysokich kwalifikacjach naszego zawsze  uśmiechniętego personelu. Jesteśmy firmą optyczną prowadzoną z pasją i zaangażowaniem. Chcemy  kreować Państwa  wizerunek w okularach dbając jednocześnie o jak najlepsze widzenie.  Dla nas najważniejszy jest klient – indywidualne podejście i  profesjonalna obsługa to klucz do  sukcesu.  

W naszych salonach pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, a badanie wykonuje wykwalifikowany refrakcjonista, który dobierze odpowiednią korekcję do okularów.  Przy zakupie okularów badanie wzroku jest zawsze bezpłatne!  Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje na licznych kursach i  szkoleniach, dlatego oferujemy usługi  na najwyższym poziomie. Zapewniamy kompleksową obsługę: badanie  wzroku, pomoc w wyborze  opraw i dopasowanie szkieł adekwatnych do Państwa potrzeb. 

To  wszystko zawsze w przyjaznej  atmosferze i przystępnych cenach.  Wychodzimy na przeciw Państwa indywidualnym oczekiwaniom i potrzebom.  Od momentu inauguracji jesteśmy partnerem programu ProKultura.