re Bydgoszcz za pół ceny: Miejskie Centrum Kultury13

Miejskie Centrum Kultury Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy
ul. Marcinkowskiego 12-14
recepcja/informacja: 52 32 55 540/555
fb: www.facebook.com/mck.bydgoszcz

OFERTA

 Zapraszamy na wyjątkowy koncert pn. „Bydgoscy artyści w hołdzie Ryszardowi Riedlowi” który odbędzie się w sobotę, 4 października o godz. 20.00 w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury, przy ul. Marcinkowskiego 12-14.  W trakcie koncertu usłyszymy znane utwory kulturowej grupy Dżem.

      Pierwsze 30 osób, które zgłoszą się do kasy MCK otrzymają zniżkę w postaci 50% (5 zł zamiast 10 zł) na zakup biletu. Jedna osoba może kupić maksymalnie dwa bilety z 50% zniżką. Oferta nie łączy się z innymi rabatami.

       Miejskie Centrum Kultury to samorządowa instytucja kultury, która zajmuje się kulturą w sposób interdyscyplinarny. Każdego miesiąca w MCK i jej jednostkach odbywa się blisko 100 wydarzeń kulturalnych w tym m.in. koncerty, spektakle, wystawy, warsztaty dla dzieci i dorosłych. W głównej siedzibie MCK, przy ul. Marcinkowskiego 12-14, działa studyjne kino Orzeł (www.kino-orzel.pl), które wznowiło swoją działalność w 2012 r. oraz internetowe Radio Kultura (www.radiokultura.pl).

      To także miejsce działalności jedynej w Bydgoszczy dziecięcej sceny lalkowej – Bydgoskiego Teatru Lalek Buratino (www.teatrburatino.pl). Pozostałe placówki MCK to: Galeria Wspólna (ul. Batorego 1/3), Zespół Pałacowo-Parkowy w Ostromecku (www.palacwostromecku.pl) oraz barka Lemara – nowy pływający obiekt MCK usytuowany przy nabrzeżu Brdy (Rybi Rynek). Flagowe projekty kulturalne MCK to przypadająca na koniec sierpnia plenerowa Muszla Fest, Festiwal Filmów Animowanych ANIMOCJE odbywający się w kwietniu oraz majowy Międzynarodowy Festiwal Teatralny Inne Sytuacje, czyli spotkania z ambitnym teatrem alternatywnym.