re Bydgoszcz za pół ceny: Firma Jubilerska OMEGA13

Firma Jubilerska OMEGA


Firma Jubilerska OMEGA
ul.Dworcowa 35
www.jubileromega.pl
tel.52 322 35 10
 
poniedziałek - piątek        10 - 18
sobota 10 - 14

OFERTA:

Zapraszamy do zakupów z 50% rabatem na wszystkie zegary i zegarki oraz usługi grawerskie dostępne w naszej firmie. Dodatkowo oferujemy 20% rabat na zakup złotej i srebrnej biżuterii.


Firma Jubilerska OMEGA powstała w  roku 1991. Przedmiotem naszej działalności  jest sprzedaż wyrobów ze złota i  srebra produkcji własnej i innych wytwórców oraz naprawa biżuterii złotej i srebrnej.  
Jesteśmy producentem złotych obrączek ślubnych. W stałej ofercie mamy ponad 250 modeli. Jako jedna z niewielu firm w naszym mieście oferujemy możliwość dowolnej modyfikacji wzorów dostępnych w ofercie. Możecie Państwo zmieniać dowolnie szerokość, profil obrączki jak również kolor. Wykonamy również obrączki na podstawie Państwa rysunku, zdjęcia czy opisu. W naszej firmie wykonamy Państwa wymarzone obrączki. Nie ma dla nas tematów niemożliwych do wykonania.
 
W roku 2002 rozpoczęliśmy sprzedaż zegarków naręcznych  ( Delbana, Adriatica, Orient, Q&Q ). W ofercie znajdziecie Państwo również zegary ścienne ( mechaniczne i kwarcowe). Naprawiamy zegarki szwajcarskie i japońskie wszystkich typów. Zajmujemy się wymianą baterii, pasków i bransolet w zegarkach naręcznych. Od roku 2014 jesteśmy oficjalnym punktem sprzedaży zegarków marki Omax i Bruno Calvani.
 
Od 2007 roku w naszej ofercie pojawiły się usługi grawerskie. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i doświadczeniem. Jako jedyna firma w Bydgoszczy oferujemy fotograwer na przedmiotach metalowych, wykonany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych urządzeń firmy Roland. Polecamy grawerowanie tabliczek, zawieszek, kłódek.