re Bydgoszcz za pół ceny: Bajeczny SPA&Salon13

Bajeczny SPA&SalonBajeczny SPA&Salon
ul. Lipowa 14
85-062 Bydgoszcz
tel. 881 208 201
www.bajecznyspa.pl
e-mail: bajecznyspa@interia.eu

OFERTA:

Oferta -50% dotyczy wszystkich masaży dostępnych w salonie, zabiegów z wykorzystaniem kapsuły SPA oraz urządzenia emitującego fale radiowe RF

Mamy przyjemność zaprosić do nowoczesnych wnętrz, gdzie spełnimy Państwa marzenia o wypoczynku i relaksie, ale przede wszystkim zapewnimy przyjemną atmosferę podczas zabiegu, bezpieczeństwo i higienę przeprowadzanych zabiegów, a także spotkania z osobami wykonującymi swoją pracę z przyjemnością i zamiłowaniem, które dzięki wiedzy i doświadczeniu potrafią doradzić i wskazać możliwości terapii, jak również przeanalizować przeciwwskazania do przeprowadzanych zabiegów.                                                                                                                                                    
Specjalizujemy się w indywidualnych, wyselekcjonowanych zabiegach SPA na twarz i ciało, opartych na całościowych działaniach, zapewniających każdemu Klientowi prawdziwy relaks, odprężenie i odrobinę luksusu. Właściwie nazwa „zabiegi” nie oddaje w pełni  jakości  tych niezwykłych rytuałów i ceremonii, które nie tylko upiększają, ale działając na wszystkie zmysły, poprawiają samopoczucie, dają uczucie radości, spełnienia i pełnej równowagi. Najważniejsze w filozofii SPA, którą staramy się podtrzymywać  jest dążenie do harmonii między ciałem i umysłem. To właśnie ona jest źródłem dobrego samopoczucia, zdrowia i piękna. Współczesne SPA to coś więcej niż kąpiele i leczenie wodą, to holistyczna pielęgnacja własnego EGO.